Aluminium bankschroef inzet stuk  - Voor motorfiets onderdelen - Opzetstuk - Bankschroef kaakinzetstuk - ASTA Aluminium bankschroef inzet stuk  - Voor motorfiets onderdelen - Opzetstuk - Bankschroef kaakinzetstuk - ASTA Aluminium bankschroef inzet stuk  - Voor motorfiets onderdelen - Opzetstuk - Bankschroef kaakinzetstuk - ASTA
17% KORTING
Aluminium bankschroef inzet stuk  - Voor motorfiets onderdelen - Opzetstuk - Bankschroef kaakinzetstuk - ASTA

MERK: ASTA/SATRA

Aluminium bankschroef inzet stuk - Voor motorfiets onderdelen - Opzetstuk - Bankschroef kaakinzetstuk - ASTA (MOTO-01592).

Artikelnummer:MOTO-01592 Verzendkosten:€ 7,95

Adviesprijs € 30,00
25,00 incl. BTW *
€ 20,66 excl. BTW
Voorraad: 4 Direct uit magazijn leverbaar!: 1 - 2 werkdagen

Voeg toe aan je verlanglijstje

De inzetstukken voor de bankschroef zijn ontworpen voor beschermen van gepolijste of gecoate voertuigonderdelen tegen onnodige beschadigingen die gewoonlijk gepaard gaan met stalen bankschroeven. Een nuttige aanvulling voor elke werkplaats, maar van bijzonder belang voor motorwerkplaatsen, omdat een groot deel van de mechanica van de motorfiets altijd zichtbaar is (bijvoorbeeld motorvorken enz.). Gelegeerde bankschroefbekken helpen voorkomen dat deze onderdelen lelijk beschadigen en krassen tijdens service en reparatie.

  • Aluminium kaken met drie machinaal bewerkte openingen van 7 tot 15 mm, voor het zonder schade vasthouden van onderdelen met schroefdraad, assen of werkstukken met afgeronde randen
  • Geveerd om ze in de bankschroef te houden, waardoor beide handen vrij zijn om de bankschroef te bedienen en het werkstuk vast te houden.
  • Afmeting: 110 mm x 25 mm

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0