Kawasaki klepstel gereedschap - Klepstelplaatje - Klepstelring gereedschap set - ASTA Kawasaki klepstel gereedschap - Klepstelplaatje - Klepstelring gereedschap set - ASTA Kawasaki klepstel gereedschap - Klepstelplaatje - Klepstelring gereedschap set - ASTA
25% KORTING
Kawasaki klepstel gereedschap - Klepstelplaatje - Klepstelring gereedschap set - ASTA

MERK: ASTA/SATRA

Kawasaki klepstel gereedschap - Klepstelplaatje - Klepstelring gereedschap set - ASTA (MOTO-05769).

Artikelnummer:MOTO-05769 Verzendkosten:€ 7,95

Adviesprijs € 20,00
15,00 incl. BTW *
€ 12,40 excl. BTW
Voorraad: 4 Direct uit magazijn leverbaar!: 1 - 2 werkdagen

Voeg toe aan je verlanglijstje

Gereedschap van Trailer and Tools voor het afstellen van de klepspeling op Kawasaki motorfietsen. Houd de klepveermand omlaag, zodat de afstelplaatjes kunnen worden verwijderd.

Geschikt voor:

  • KZ 750 to 1300, 4 en 6 cilinder twin cam motoren (1976 - 2005)
  • Z1 900, KZ900, KZ1000, KZ1100, KZ1300, ZN 1300

Wat is een klepstelplaatje voor een kawasaki motorfiets?

Een klepstelplaatje, ook wel bekend als shim of klepspie tussenplaatje, is een klein metalen plaatje in de motor van je Kawasaki.  Deze plaatjes zitten tussen de kleppen en de nokkenas, en dienen om de klepspeling af te stellen.  De dikte van het klepstelplaatje bepaalt dus hoeveel ruimte er is tussen de klepsteel en de nokkenas.

De klepspeling is belangrijk voor de werking van de motor.  Als de speling te klein is, kunnen de kleppen niet goed sluiten, wat kan leiden tot compressieverlies en vermogensverlies.  Als de speling te groot is, kan er lawaai ontstaan en kunnen de kleppen zelfs beschadigd raken.

Om de klepspeling af te stellen, worden klepstelplaatjes van verschillende diktes gebruikt.  Een monteur kan de dikte van de plaatjes aanpassen om de juiste klepspeling te verkrijgen voor jouw specifieke Kawasaki motorfiets.

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0