pasta zaworowa 2 - grofkorrelige kleppenslijppasta - 60g tube pasta zaworowa 2 - grofkorrelige kleppenslijppasta - 60g tube
40% KORTING
pasta zaworowa 2 - grofkorrelige kleppenslijppasta - 60g tube
pasta zaworowa 2 - grofkorrelige kleppenslijppasta - 60g tube

kleppenslijppasta 2 - grofkorrelige - 60g tube - voor het lappen van motorkleppen

deze ventielpasta 2 is een grofkorrelige polijstpasta, speciaal ontworpen voor het effectief slijpen van metalen en motorkleppen. (CHEMIE-00071)


Artikelnummer:CHEMIE-00071 Verzendkosten:€ 7,95 EAN:5902201835892

Varianten van dit product
lijmpatroon, lijmpatronen, lijm sticks, lijm patroon
Lijmpatroon, 3 delige lijmpatronen, Lijm sticks, 30cm lang, 11.4mm diameter
7,50 *
8,50
lijmklem, Lijmklemmen, Lijm klem, Lijm klemmen, Bankschroef, Bank schroef, G-klem, Klemset, G klem set
g-klem set - klem - lijmklem - 3 delig
7,50 *
Hoek klem set - 4 delig - Lijmklem - Hoekklemmen - Benson
hoek klem set - 4 delig - lijmklem - hoekklemmen - benson
12,50 *
17,50
Lijmklem 120x300 mm - Lijmtang - Schroefklem - Timmerklem - GEKO
lijmklem 120x300 mm - lijmtang - schroefklem - timmerklem - geko
17,50 *
22,50
Lijmklem 80x300 mm - Lijmtang - Schroefklem - Timmerklem - GEKO
lijmklem 80x300 mm - lijmtang - schroefklem - timmerklem - geko
10,00 *
15,00
Lijmklem 50x200 mm - Lijmtang - Schroefklem - Timmerklem - GEKO
lijmklem 50x200 mm - lijmtang - schroefklem - timmerklem - geko
5,50 *
8,00
Lijmklem met quick release - 90x250 mm - Lijmtang - Schroefklem - Timmerklem - Benson
lijmklem met quick release - 90x250 mm - lijmtang - schroefklem - timmerklem - benson
12,50 *
17,50
Lijmspray - 500 ml - Vochtbestendig - Lijm - Bison
Lijmspray - 500 ml - Vochtbestendig - Lijm - Bison
20,00 *
22,50
lakmenger 80x415 mm - verfmenger - lijmmenger - geko
lakmenger 80x415 mm - verfmenger - lijmmenger - geko
5,00 *
7,50
lijmpatroon - 52 delige lijmpatronen - lijm sticks - lijmpistool vulling - geko
lijmpatroon 52 stuks - lijmpatronen - lijm sticks - lijmpistool vulling - geko
15,00 *
17,50
k2 prolok snel drogende lijm - pp - pe - epdm en ptfe verlijmen - alles lijm - multilijm - doorzichtbare l
k2 prolok snel drogende lijm - pp - pe - epdm en ptfe verlijmen - alles lijm - multilijm - doorzichtbare lijm 
7,50 *
12,50
k2 bondix gel wc541 3g snel drogende cyanoacrylaat gellijm
k2 bondix gel - wc541 3g - snel drogende - cyanoacrylaat gellijm - multifunctioneel
2,50 *
5,50
k2 metelbond 56,7 g - epoxylijm - twee componenten epoxyhars met harder - creëert extreem sterke verbinding
k2 metalbond 56,7 g - epoxylijm - twee componenten epoxyhars met harder - creëert extreem sterke verbinding
5,75 *
8,00
k2 threadlocker permanent - 6ml red - schroefdraadlijm - anaerobe lijm - hittebestendig - geschikt voor metalen bouten
k2 threadlocker permanent - 6ml red - schroefdraadlijm - anaerobe lijm - hittebestendig - geschikt voor metalen bouten
3,00 *
5,00
k2 thread locker medium - vloeibare schroefdraadborging - metalen verbinding lijm - borginglijm
k2 thread locker medium - vloeibare schroefdraadborging - metalen verbinding lijm - borginglijm
3,00 *
5,00
k2 plastipox 25g - professionele 2 componentenlijm voor kunststof metaal en meer - vormt een sterke en duurzame verbinding
k2 plastipox 25g - professionele 2 componentenlijm voor kunststof metaal en meer - vormt een sterke en duurzame verbinding
7,50 *
10,00
klepslijppasta type 2 grof - 0,5kg - olieoplosbaar - lapping compound
klepslijppasta type 2 grof - 0,5kg - olieoplosbaar - lapping compound
17,50 *
22,50
Adviesprijs € 5,00
3,00 incl. BTW *
€ 2,48 excl. BTW
Voorraad: 30


Voeg toe aan je verlanglijstje
  • Sterk laadvermogen
  • Verbeterde prestaties
  • Tijdbesparend
  • Eenvoudig schoon te maken
  • Veelzijdig inzetbaar
  • Gemakkelijk in gebruik

Stel een vraag

Heeft u een vraag over dit product of een op- of aanmerking? Stuur hem naar ons toe!
Dan gaan wij proberen u zo snel mogelijk een antwoord terug te geven.

Productomschrijving

kleppenslijppasta  2 - grofkorrelige - 60g tube - voor het lappen van motorkleppen  (CHEMIE-00071)

Ventielpasta 2 - Grof is een speciaal ontwikkeld schuur- en polijstmiddel dat wordt gebruikt voor het bewerken van metalen oppervlakken, met name in de auto-industrie. Het is een pasta met een grove korrel (aangeduid als "1 GROF"), ideaal voor de eerste, snelle fase van het slijpproces.

Waarvoor wordt het gebruikt?

De pasta is hoofdzakelijk bedoeld voor het lappen van motorkleppen en klepzittingen. Door de pasta te gebruiken, wordt de afdichting tussen de klep en de zitting hersteld. Een perfecte afdichting is cruciaal voor een optimale compressie in de cilinder, wat direct bijdraagt aan de prestaties en de efficiëntie van de motor. Naast motorkleppen kan de pasta ook worden toegepast voor het polijsten van diverse andere metalen onderdelen.

Belangrijke Kenmerken

  • Korrelgrootte: De pasta bevat een grove korrel, wat betekent dat deze zeer effectief is in het verwijderen van grotere oneffenheden, putjes en krassen op het metaal.
  • Oplosbaarheid: De pasta is olieoplosbaar. Dit is een groot voordeel, omdat het na gebruik eenvoudig kan worden schoongemaakt met een doek en een beetje olie, wat het werk aanzienlijk vergemakkelijkt.
  • Verpakking: Het product wordt geleverd in een handige tube van 60 gram, met een nettogewicht van 0,065 kg. De tube maakt het mogelijk om de pasta nauwkeurig te doseren en aan te brengen.

Voordelen voor de klant

  • Verbetert motorprestaties: Door de kleppen perfect te slijpen, zorgt u voor de best mogelijke afdichting, wat resulteert in betere motorcompressie en efficiëntie.
  • Tijdbesparend: De grove korrel maakt het mogelijk om snel te werken en de eerste onvolkomenheden van het metaal te verwijderen.
  • Eenvoudig in gebruik: De handige tube en de olieoplosbare eigenschappen maken de pasta toegankelijk voor zowel professionals als hobbyisten.
  • Veelzijdig: Hoewel het product specifiek is ontwikkeld voor kleppen, kan het worden gebruikt voor een breed scala aan metaalbewerkingsprojecten.

Onder spuitbussen en smeermiddelen hebben we verschillende categorieën verdeeld. In iedere categorie aan smeermiddelenvettenoliënreinigingsmiddelenspuitverf en plamuur,  en diversen vindt u verschillende merken, hieronder een overzicht aan merken die wij hierin hebben.

 

 

 

Review toevoegen
pasta zaworowa 2 - grofkorrelige kleppenslijppasta - 60g tube

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen