Wielbout verwijder set - 14 delig - Wielmoer uitdraai set - ASTA Wielbout verwijder set - 14 delig - Wielmoer uitdraai set - ASTA Wielbout verwijder set - 14 delig - Wielmoer uitdraai set - ASTA Wielbout verwijder set - 14 delig - Wielmoer uitdraai set - ASTA Wielbout verwijder set - 14 delig - Wielmoer uitdraai set - ASTA
21% KORTING
Wielbout verwijder set - 14 delig - Wielmoer uitdraai set - ASTA

MERK: ASTA/SATRA

Wielbout verwijder set - 14 delig - Wielmoer uitdraai set - ASTA (GERE-03239).

Artikelnummer:GERE-03239 Verzendkosten:€ 7,95 EAN:5903246526226

Adviesprijs € 190,00
150,00 incl. BTW *
€ 123,97 excl. BTW
Voorraad: 2 Direct uit magazijn leverbaar!: 1 - 2 werkdagen

Voeg toe aan je verlanglijstje

Uitgebreide wielborgmoerverwijderaar en verschillende mesjes voor het losdraaien van beschadigde wielborgmoeren en afgeronde moeren op de meeste soorten borgmoeren die op de markt verkrijgbaar zijn, waaronder nieuwe Ford, Hyundai, Kia en Volvo. De set bevat twee soorten werkmes A, B en één type verbruiksmateriaal C-mesjes. De messen zijn gemaakt van S1-staal voor duurzaamheid en prestaties. Geleverd in een handing opbergkoffer.

Selecteer een mes dat in het patroon van de borgmoer past. Eenmaal vastgezet, past het in alle vier de borgmoeren of -bouten van het voertuig.

Mes A met buitenkap, ontworpen voor bouten en moeren met rechte en afgeronde vormen.
Blad B ontworpen voor schroeven en moeren met vormen met inkepingen aan de buitenzijde met schroefdraad in het midden en diverse veiligheidsuitvoeringen.
Mes C verbruikbaar werkmes wordt gebruikt voor het demonteren van schroeven en borgmoeren van twee maten (dubbelzijdig).

Set bevat:

  • 24 mm slagdop
  • Mes A
  • Mes B
  • Verbruiksmes C
  • Centerpons
  • Handbeschermer
  • Slagschroevendraaier
  • Hoofdlichaam en buitenste lijkwade

Bij Trailer and  Tools hebben we een groot assortiment aan verschillende soorten doppen. We hebben een uitgebreid overzicht gemaakt van de soorten en maten die we verkopen. Hieronder een overzicht met de modellen en soorten die we hebben en daaronder de producten die we hierin verkopen:

Hieronder vindt u een categorie overzicht verschillende soorten doppensets en ratelsets van Trailer and Tools.
Door op de naam van de categorie te klikken ziet u daaronder welke soort doppensets en ratels we allemaal voor u hebben.

Schrijf een beoordeling over dit product.

5,0